Detaylar, Kurgu ve alacak sigortasi

 Esnek ve firmaya özel tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin muvaffakiyetlı olması midein zaruri olan güvence ve bilgiyi sağlar.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde mevrut hür mal yayın kasılmalarından biri olan Toptan Banking & Finance Review aracılığıyla 2014 senesinde “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, emeklilik fonu, yatırım yönetimi, kurumsal sosyal boyun kadar farklı alanlarda veriliyor.

MMEA başarımı başkaca, İspanya ve Yunanistan kadar ülkelerde yaşanmış olan ekonomik batilamadan etkilendi.”

​Alacak sigortası, ustalıkinizi, ticari takanakların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini garanti şeşna aldığı kabilinden ticari faaliyetlerin yanı sıra gelen kurumsal ve siyasi riskleri sağlam bir şekilde yönetmenizi katkısızlar.​

Los Angeles’ da yerleşik bir Halkla İlişkiler (PR) Ajansı, merkezi Kaliforniya’da bulunan yeni kurulmuş bir çav şirketinin ürün lansmanı midein önemli bir iş almıştır.

​Diyar dışı alacaklılar/işçilikverenler, Türkiye’deki takanaklu kurumdan güvence mektubu dileme edebilir ve kal konusu güvenceı sağlayacak mali kurumun yatırım örgülabilir güven notuna ehil olmasını isteyebilirler.

Ödenmemiş bir fatura hanek konusu evetğunda ve talebinizi aldıktan hemen sonrasında, Coface borç tahsilat sürecini serlatır

Uzmanlarımız mali anlayışlemlerinizi teminat altına ahzetmek amacıyla size iane etmekte ve tavsiyelerde bulunmaktadır ve şirketiniz kucakin hayati bilgilere ulaşmanızı katkısızlamaktadır. 

Açıklamada konseptlerine arsa verilen Euler Hermes Türkiye Genel Yönetenü Özlem Özüner, imzalanan alacak sigortası vasıtası ile Tüpraş portföyündeki alacakların sigorta güvencesine düzenınmasının yüzı saf, dü şirketin riziko yönetimini antalya escort bile partner yürüteceklerini bildirdi.

Doğruluk zamanlı olarak müşterileri, acenteleri, sigorta kurumlarını birbirine demetlayan ve veriyi dağıtılmış kayıtlar üzerinde tutarak güvenli bir bağ oluşturan blockchain teknolojisi sigortacıların da ilgisini çekiyor.

Asliye olan, şirketler, kesim ve kazançlı trendler hakkında aktüel veriye sahip olarak bilgiye dayalı para kararları koymak, zayiatın önüne kullanımda olmak ve onları asgariye indirmektir.

  İş ortaklarınız, sözleşmelerden doğan bastırıkümlülüklerinizi adına getirme sürecinde, sizden teminat dilek edebilirler. Euler Hermes tarafından sunulan Kefalet Sigortası, iş ortaklarınızla kalıcı ve güvene dayalı bir iş ilişkisine sarrafiyelamanız dâhilin müstelzim kredi zeminını sağlar.

Kefalet sigortası yeni bir ürün ve kânunusani kocaoğlannda devreye girecek. Bu esasta bankaların verdiği kabilinden bir güvence mektubu. Bankaların nispetle ilave bir kapasite açıyoruz. Her türlü altyapı projesine, enerji, inşaat taahhüt kabil, teminat vereceğiz.

Beli, bizim de muhabir banka ağımız bulunmakta olup, bir çok ülkedeki lokal Bankalar üzerinden kontrgarantimiz zıtlığında özel yahut hep kurumu niteliğindeki lehdarlara hitaben garanti mektubu sağlamlayabiliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *